Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
21.04.2019
874
0

До поліції Херсонщини надійшло вже 19 повідомлень про порушення виборчого законодавства

До поліції Херсонщини надійшло вже 19 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Херсонській області Артур Мєріков, станом на 13:00 поліція Херсонщини зареєструвала 19 повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. 

сітуац центр

Серед зареєстрованих звернень – незаконна агітація, відсутність виборців у списках, відкриті кабінки для голосування, фотографування бюлетеня, розповсюдження недостовірної інформації щодо голосування. Усі вказані факти внесені до Журналу єдиного обліку. Після ретельного вивчення, їм буде надана відповідна правова оцінка.

У день II туру виборів на пост Президента України поліція Херсонської області продовжує працювати у посиленому режимі та оперативно реагує на всі події та повідомлення громадян про порушення виборчого законодавства. У цілодобовому режимі діє Ситуаційний центр, працівники якого відслідковують, фіксують та перевіряють всю інформацію. 

 

Для забезпечення безпеки громадян дільничні виборчі комісії охороняють 2200 поліцейських, працівників служби з надзвичайних ситуацій та курсантів навчального закладу МВС.  Правопорядок на вулицях забезпечують майже 700 правоохоронців. Для оперативного реагування на повідомлення про замінування додатково чергують 10 груп вибухотехніків та кінологів. Посилені слідчо-оперативні групи поліції чергують в усіх населених пунктах.

 

Шановні громадяни! Просимо не порушувати виборче законодавство, адже за це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. У разі виявлення порушень, повідомляйте за телефоном «102». 

Відділ комунікації поліції Херсонської області

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину