Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
24.02.2020
1132
0

До місцевих бюджетів надійшло 454 тисячі гривень «авто»податку

До місцевих бюджетів надійшло 454 тисячі гривень «авто»податку

За січень 2020 року до місцевих бюджетів Херсонщини від платників податків - фізичних та юридичних осіб Херсонської області надійшло 453,9 тис. грн. транспортного податку. Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Як зазначають спеціалісти управління податкового моніторингу Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі із загальної суми надходжень власники транспортних засобів Херсонського управління внесли більшу половину або 263,3 тис. грн. податку. З них 144,6 тис. грн. сплатили юридичні особи, внески від громадян - фізичних осіб склали 118,7 тис. грн. автотранспортного податку.

Автовласники, які перебувають на податковому обліку Новокаховського управління, сплатили до місцевих бюджетів 155,5 тис. грн. транспортного податку. З них, майже всю суму - 153,8 тис. грн. перерахували підприємства – юридичні особи, громадяни внесли 1,7 тис. грн. транспортного податку.

Платники Генічеського управління сплатили податок за транспорт у сумі 35,0 тис. грн., з них кошти юридичних осіб склали 28,3 тис. грн., а фізичних осіб - 6,7 тис. грн. податку за власні авто.

Податкова служба сумлінно працює над створенням належних умов, аби платники податків прозоро та чесно декларували та сплачували податки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину