Сьогодні, 20 Листопада 2017
27.09.2017
103
0

До міської влади Херсона звернулися з приводу тарифів

Нардеп Олександр Співаковський звернувся до міської влади Херсона стосовно врегулювання граничних тарифів на послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій для ОСББ.

Про це Олександр Співаковський написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«Сьогодні звернувся до міської влади Херсона стосовно врегулювання граничних тарифів на послуги з обслуговування будинків та прибудинкових територій для ОСББ. Вони мають бути на рівні тих тарифів, що затверджені для комунальних підприємств, які надають такі ж послуги», - вважає нардеп.

За його словами, зараз мешканці житлових будинків, де створені ОСББ, при нарахування субсидій знаходяться у дуже невигідних умовах.

Справа в тому, що три роки тому виконком Херсонської міськради встановив для ОСББ та ЖБК ці тарифи на рівні: для дев’ятиповерхових житлових будинків – 1,8861 грн., п’ятиповерхових – 1,7213 грн., для будинків іншої поверховості - 1,9259 грн. у розрахунку на 1 кв. м загальної площі квартир. Водночас, 15 серпня та 06 вересня 2017 року для комунальних підприємств, що надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для дев’ятиповерхових житлових будинків, виконком затвердив нові тарифи в середньому, на рівні понад 3,40 грн. на 1 кв. м.

"Таким чином, тарифи, що були встановлені для ОСББ, вже не відображають усіх потреб будинків, адже за ці три роки значно збільшився розмір зарплати та оплати послуг з вивезення сміття, обслуговування внутрішньобудинкових систем тощо. Це змушує ОСББ та ЖБК затверджувати тарифи вищі, ніж встановлено виконавчим комітетом. А в результаті страждають громадяни, що отримують субсидії, адже їм доводиться з власної кишені сплачувати додаткові суми, які субсидія не покриває", - пояснює Співаковський.

«Цю проблему потрібно терміново врегулювати. І я дуже сподіваюся, що міська влада Херсона поставиться з розумінням і виправить ситуацію», - написав нардеп. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1045
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1007
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину