Pik
Сьогодні, 24 Вересня 2020
26.08.2020
389
0

До кінця 2020 року у Херсонській області запрацюють 73 маршрути пересувних відділень Укрпошти

До кінця 2020 року у Херсонській області запрацюють 73 маршрути пересувних відділень Укрпошти

До кінця 2020 року Укрпошта запустить на Херсонщині 73 авто пересувних відділень, які обслуговуватимуть 608 сіл з населенням до 2 тис. жителів.

У Херсонській області 608 сіл з населенням менше 2х тисяч жителів, де проживає майже 300 тис. мешканців. Загалом в Україні таких сіл понад 26 тис. і більш як 10 млн їх жителів не мають доступу до таких необхідних установ, як аптеки, банки, магазини побутової техніки тощо. Наприклад, банківські відділення присутні лиш в 5-6% населених пунктів, а їх загальна кількість складає лише 7,5 тис відділень по усій банківській системі. І сконцентровані банківські відділення  виключно у великих селищах та містах. Протягом 2019 року кількість аптек і аптечних пунктів сумарно зменшилася майже на тисячу одиниць і станом на січень 2020 року в Україні було зареєстровано трохи менше 20 000 аптечних торгових точок (в селах і селищах міського типу - 26% або 5200 торгових точок).

 «Проєкт пересувних відділень – це життєва необхідність як для Укрпошти, так і для села. Сільські жителі зможуть зручно сплачувати комірне, отримувати пенсії, замовляти та отримувати ліки та товари з інтернет-магазинів, поповнювати мобільний, купувати продукти харчування та побутову хімію, надсилати посилки. А декотрі вперше отримають доступ до ліків та дрібної побутової техніки у власному селі. До того ж завдяки цьому сучасному формату співробітники мають можливість працювати комфортно та безпечно у новеньких авто та заробляти у середньому на 70% більше», – прокоментував Вадим Шестопалов, директор Херсонської  дирекції Укрпошти.

Бригада пересувного відділення складається з начальника відділення, листоноші бригади та водія супроводжувача. У населених пунктах, де навантаження більше, буде працювати постійна листоноша села. Команда пересувного відділення працює на повну ставку та має вищий оклад. Начальник отримає від 8000-9775 грн, листоноша — від 5000-6210 грн, водій-супроводжувач — від 7500-11250 грн. А система бонусів та мотивації дозволяє заробляти ще більше.

До кінця 2020 року 73 авто FIAT DOBLO обслуговуватимуть 608 населені пункти області. Для кожного села буде розрахований оптимальний графік роботи пошти в залежності від потреб населення. Формат пересувних відділень дозволяє надавати більше послуг. Тому у селах, де попит збільшуватиметься, відповідно збільшуватиметься кількість днів, коли пошта приїжджатиме у населений пункт. У день приїзду автівки Укрпошти працюватиме і точка присутності (приміщення Укрпошти або приміщення надане сільрадою, де будуть надаватись поштові послуги). А у населених пунктах, де навантаження більше буде працювати постійна листоноша села навіть у дні, коли авто Укрпошти не приїжджає.

Авто FIAT DOBLO повністю укомплектовано для зручної роботи бригади пересуного відділення. Воно тримісне, з обладнаним робочим місцем для листоноші бригади. Пересувне відділення має тепло- та шумоізоляцію, кондиціонер та пічку для обігріву, щоб працівники працювали комфортно за будь-якої погоди. При цьому авто має великий ізольований багажний відсік для посилок, систему для сортування кореспонденції, вогнестійкий сейф та сумку-холодильник для доставки ліків. Підвищена вантажопідйомність авто у порівнянні з пересувними відділеннями Чернігівщини дозволяє авто виконувати свої функції в погану погоду та у малопрохідній місцевості.

Нагадаємо, що Укрпошта запускає пересувні відділення у 6 областях України: Київській, Одеській, Херсонській, Закарпатській, Черкаській та Чернівецькій. До кінця 2021 року проєкт масштабують на села та селища по всій території України. Про це стало відомо 5 серпня 2020 року під час офіційної презентації нових авто пересувних відділень Укрпошти за участю Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, Міністра інфраструктури України Владислава Криклія та генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського.

Нагадаємо, що влітку 2018 року проєкт стартував у Чернігівській області. Жителі маленьких сіл та селищ отримали доступ до повного спектру послуг Укрпошти у точці присутності (приміщенні, де надає послуги начальник відділення чи листоноша села) або пересувне відділення приїжджає безпосередньо до їхніх дворів та домівок. Новий формат також дозволяє співробітникам Укрпошти працювати в комфортніших умовах на повну ставку та заробляти на 70% більше.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину