Pik
Сьогодні, 20 Октября 2020
29.06.2019
807
0

До ХОДА надійшло 4 проекти з розвитку спортивної інфраструктури

До ХОДА надійшло 4 проекти з розвитку спортивної інфраструктури

27 червня в облдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Дмитра Бутрія відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, повідомляє Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.Члени комісії розглянули інвестиційні проекти, що заявилися до участі в конкурсі на 2019 рік і стосуються розвитку спортивної інфраструктури.

Про додатковий прийом на конкурс проектів саме такого напряму Дмитро Бутрій оголосив під час минулого засідання комісії. Тоді деякі з поданих проектів не відповідали вимогам, визначеним у постанові Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку».

Наразі надійшло 4 проекти з розвитку спортивної інфраструктури на суму понад 40 млн грн. Дмитро Бутрій повідомив, що вони відповідають вимогам законодавства та пріоритетам, визначеним у Стратегії розвитку Херсонської області на період до 2020 року.

Члени комісії здійснять їх оцінку протягом тижня та оголосять результати конкурсного відбору під час наступного засідання комісії.

На 2019 рік обсяг коштів державного фонду регіонального розвитку для Херсонської області становить понад 200 млн грн. За результатами попередніх засідань обласна комісія з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР, подала 33 проекти на загальну суму 343,6 млн грн, у тому числі кошти ДФРР – 210,7 млн грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину