Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
20.03.2020
1139
0

До херсонських лікарень поставлять додаткові апарати штучної вентиляції легень

До херсонських лікарень поставлять додаткові апарати штучної вентиляції легень

До понеділка до херсонських лікарень поставлять першу чергу додаткових апаратів штучної вентиляції легень, закуплених коштом міського бюджету. Усього таких апаратів придбано у кількості 10 штук. Про це повідомив сьогодні міський голова Володимир Миколаєнко. 

Нагадаємо, за офіційною інформацією МОЗ, випадок захворювання у Херсоні не підтвердився.

На маршрути сьогодні вийшло 130 автобусів та 33 тролейбуси. Начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку міськради Марина Віркун відзначає, що наразі тривають переговори з перевізниками стосовно збільшення кількості одиниць рухомого складу на маршрутах.

Зі свого боку, міський голова Володимир Миколаєнко відзначив, що частина службових автомобілів, які перебувають на балансі управлінь та департаментів міськради, будуть використовуватися для потреб херсонських медиків.

Окрім того, міський голова повідомив, що наразі готується проект рішення виконкому про скасування пільг на проїзд у міському транспорті на час введення карантину.

"Це - непопулярні рішення, ми розуміємо, але лише вони можуть запобігти поширенню COVID-19 та вберегти нас усіх", - наголосив Володимир Миколаєнко.

У свою чергу, ми просимо херсонців дотримуватися самоізоляції та, за можливості, піклуватися про людей, які знаходяться у групі ризику (літні люди та люди із хронічними захворюваннями). Попросіть їх не виходити з дому без потреби, допоможіть із закупкою продуктів, цікавтеся станом їхнього здоров'я.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину