Pik
Сьогодні, 23 Октября 2020
26.12.2019
904
0

До аеропорту Херсона привезли нову світлосигнальну систему

До аеропорту Херсона привезли нову світлосигнальну систему

Довгоочікуваний подарунок до зимових свят отримав міжнародний аеропорт Херсона. Сюди нарешті прибула нова світлосигнальна система з вогнями підвищеної потужності, яка допомагатиме пілотам пасажирських літаків орієнтуватися в умовах поганої видимості – у туман та заметіль. Про це повідомляє Новий день.

Коштувала вона 39 мільйонів бюджетних гривень, але власне за обладнання із його постачальником розрахувалися, а от за його монтаж – ні. Тож встановлювати вартісне придбання будуть уже в 2020 році, і то невідомо коли. А добивалися її придбання ще з 2017 року!

Обласна рада також асигнувала для КП «Херсонські авіалінії» з місцевої скарбнички ще близько шести мільйонів гривень для належної підготовки аеропорту до прийому рейсів лоукостера «Ryanair». На ці гроші мають придбати речовину для обробки злітно-посадкової смуги та фюзеляжів літаків проти обледеніння, несамохідний пасажирський трап, транспортер для швидкого розвантаження багажу, кондиціонер, крісла тощо. Але «відкритим» залишається питання про купівлю нової пожежної спецмашини та встановлення в аеропорту огорожі, яка відповідає стандартам безпеки ІКАО. Якщо впродовж наступних чотирьох місяців ані машини, ані огорожі тут не з’явиться, лоукостер залишає за собою право згорнути співробітництво з Херсоном, і піти. У такому випадку аеропорт втратить одразу три регулярні рейси до Кракова, Катовіце та Відня. А з ними й чималі доходи від їх обслуговування.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. Новий день

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину