Pik
Сьогодні, 30 Травня 2020
28.12.2018
966
0

До ХДУ приєднали Бериславський педагогічний коледж та Генічеське медичне училище

До ХДУ приєднали Бериславський педагогічний коледж та Генічеське медичне училище

Члени Кабінету Міністрів України прийняли рішення про приєднання комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньовського» Херсонської обласної ради та Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради до Херсонського державного університету з утворенням на його базі відповідних відокремлених структурних підрозділів ХДУ, повідомляє ПІК з посиланням на інформацію, оприлюднену у Фейсбук нардепом Олександром Співаковським, який, нагадаємо, був обраний на посаду ректора цього вишу.

Надалі зазначені навчальні заклади будуть називатися Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньовського Херсонського державного університету та Генічеське медичне училище Херсонського державного університету відповідно.  Студенти реорганізованих закладів вищої освіти державної форми власності продовжують навчання у відокремлених структурних підрозділах Херсонського державного університету.

«Варто зазначити, що ми перші та єдині в Україні, хто пройшов весь шлях від рішень трудових колективів навчальних закладів, рішення Херсонської обласної ради, рішення Уряду про передачу комунального вищого навчального закладу «Бериславський педагогічний коледж імені В. Ф. Беньовського» Херсонської обласної ради та Генічеського медичного училища Херсонської обласної ради з комунальної до державної форми власності і сьогодні було прийняте останнє урядове рішення про передачу навчальних закладів до Херсонського державного університету з утворенням на його базі відповідних відокремлених структурних підрозділів ХДУ», - повідомив Співаковський.

«Це визначальна подія на освітньому просторі Херсонської області, так як, ми практичними кроками створюємо потужний освітній холдинг на Херсонщині і показуємо приклад іншим регіонам. Освітній холдинг це простір в якому реально можна створювати власну освітню траєкторію. Освітній холдинг це майданчик капіталізації людини!», - написав Співаковський.

Раніше він відзначав, що приєднання коледжу та училища до вузу означатиме, що вони фінансуватимуться за рахунок державного, а не обласного,   бюджету.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину