Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
10.10.2019
557
0

ДМС Херсонщини видала іноземцям 322 дозволи для відвідування Криму

ДМС Херсонщини видала іноземцям 322 дозволи для відвідування Криму

За 9 місяців цього року Управлінням Херсонської міграційної служби видано іноземцям - 322 спеціальні дозволи для відвідування Криму, з них 70 – багаторазових та 252 – одноразових, про це повідомляє Міграційна служба Херсонської області, - передає ПІК.

Минулого року за цей же період було видано 319 спецдозволів.

В'їзд та виїзд іноземців в Крим здійснюється за паспортним документом та наявністю спеціального дозволу, згідно постанови Кабміну «Про порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї».

Спеціальний дозвіл необхідний тільки для іноземців і діє протягом зазначеного строку. Громадяни України в’їжджають в Крим за внутрішнім паспортом, або іншими документами, передбаченими законодавством.

Найбільше спецдозволів на відвідування Криму отримали громадяни Росії – 192, далі Молдови - 20, Білорусії – 18, Німеччини - 13, Узбекистану – 12, Азербайджану – 11, Туреччини – 9, Вірменії -8, та інших держав світу.

Також зазначимо, що цього року міграційна служба області прийняла лише 2 рішення про відмову в оформленні спеціального дозволу іноземцям.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину