Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
01.07.2016
748
0

Для студентів ХДУ довгоочікуваний подарунок - нова їдальня

Для студентів ХДУ довгоочікуваний подарунок - нова їдальня

Сьогодні, 1 липня, відбулося урочисте відкриття студентської їдальні ХДУ «Універ», про яку в університеті давно мріяли.

Нову їдальню відкрили на площі перед корпусом № 6 ХДУ, повідомляє на своїй сторінці в фейсбук Херсонська обласна рада. 

У заході взяли участь голова обласної ради Андрій Путілов, голова ОДА Андрій Гордєєв, народний депутат України Олександр Співаковський, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко, секретар міської ради Олена Урсуленко, ректор Херсонського державного університету Василь Стратонов.

«Останнього разу ця їдальня працювала в минулому столітті. У 20 столітті вона закрилася, а в 21 відкрилася, - підкреслив Андрій Путілов. - Я думаю, що це чудово, що студенти та викладачі навчального закладу зможуть куштувати смачний обід за демократичними цінами».

Крім того, Андрій Путілов звернувся до присутніх на заході студентів, зазначивши, що від кожного з нас, зокрема від молодого покоління, залежить майбутнє Херсона, майбутнє України.

«Вкладаючи кошти в освіту, ми вкладаємо в майбутнє нашої країни. І ми повинні це робити так, щоб планка системи освіти була на найвищому рівні», - сказав голова облради.

«Шановні викладачі, саме від вас сьогодні залежить, щоб ці молоді люди, по-справжньому будували нову європейську Україну. Адже ви вкладаєте в них своє серце та душу», - звернувся до викладачів Андрій Путілов.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину