Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
04.01.2016
132
0

Для служби «швидкої» допомоги Херсонщини минулий рік став переламним

Для служби «швидкої» допомоги Херсонщини минулий рік став переламним

У 2015 році помітною і важливою подією в медичній сфері Херсонщини стало створення обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Структура центру - це 10 станцій, 14 підстанцій та 15 пунктів. Їхня робота скеровується центральною оперативно-диспетчерською службою.

Відповідний комплекс відкрився наприкінці жовтня по вулиці Белінського в Херсоні.

На сьогодні капітально відремонтований другий поверх будівлі оперативно-диспетчерського корпусу та приміщень, у яких планується розміщення допоміжних (інженерних) служб Єдиної оперативно-диспетчерської служби Центру. Завершено встановлення високотехнологічного обладнання НВТ «Монтекс», що дозволило розпочати диспетчеризацію викликів з мобільних телефонів стільникових операторів «МТС» та «Київстар», фіксованої телефонної мережі (Укртелеком) у тестовому режимі.

У квітні 2015 року в с.Чкалове Великоолександрівського району відкрито пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги, що дало змогу забезпечити наближення медичної допомоги до населення віддалених населених пунктів, де проживає понад 9 тис мешканців.

У жовтні 2015 року відкрито пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в с. Григорівка Чаплинського району. Відкриття пункту дозволило працевлаштувати 10 мешканців села та забезпечити якісною, доступною медичною допомогою 7 населених пунктів Великоолександрівського району.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину