Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
04.01.2016
224
0

Для служби «швидкої» допомоги Херсонщини минулий рік став переламним

Для служби «швидкої» допомоги Херсонщини минулий рік став переламним

У 2015 році помітною і важливою подією в медичній сфері Херсонщини стало створення обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Структура центру - це 10 станцій, 14 підстанцій та 15 пунктів. Їхня робота скеровується центральною оперативно-диспетчерською службою.

Відповідний комплекс відкрився наприкінці жовтня по вулиці Белінського в Херсоні.

На сьогодні капітально відремонтований другий поверх будівлі оперативно-диспетчерського корпусу та приміщень, у яких планується розміщення допоміжних (інженерних) служб Єдиної оперативно-диспетчерської служби Центру. Завершено встановлення високотехнологічного обладнання НВТ «Монтекс», що дозволило розпочати диспетчеризацію викликів з мобільних телефонів стільникових операторів «МТС» та «Київстар», фіксованої телефонної мережі (Укртелеком) у тестовому режимі.

У квітні 2015 року в с.Чкалове Великоолександрівського району відкрито пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги, що дало змогу забезпечити наближення медичної допомоги до населення віддалених населених пунктів, де проживає понад 9 тис мешканців.

У жовтні 2015 року відкрито пункт постійного базування бригад екстреної медичної допомоги в с. Григорівка Чаплинського району. Відкриття пункту дозволило працевлаштувати 10 мешканців села та забезпечити якісною, доступною медичною допомогою 7 населених пунктів Великоолександрівського району.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину