Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
16.06.2016
265
0

Для оздоровлення АТОвців та їхніх родин виділені будиночки на базі «Арабатська Стрілка»

Сьогодні на засіданні «комунальної» комісії обласної ради депутати розглянули звернення ГО «Товариство воїнів - учасників, ветеранів АТО на Сході України», та депутата облради Віталія Штанька щодо сприяння оздоровленню та відпочинку учасників АТО та їхніх сімей.
Також депутати ознайомилися з листами від комунальних підприємств обласної ради «База відпочинку «Арабатська Стрілка» та «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» щодо надання ними такої можливості.

Зокрема, КП «База відпочинку «Арабатська Стрілка» може надати близько 100 місць для відпочинку, втім будиночки потребують часткового та капітального ремонту. І без спільної роботи з керівниками районів це питання не вирішити, вважає голова комісії Юрій Рожков.

«У нас є комунальні підприємства на морях і є необхідність оздоровити тих, хто пройшов АТО, та їхні родини. Вже середина червня, залишилося два літні місяці. Для того, щоб не втратити хоча б липень та серпень, нам треба дуже швидко всім разом - КП «Оберіг», ГО «Товариство воїнів - учасників, ветеранів АТО на Сході України», районам, депутатам обласної ради, керівництву КП «Арабатська Стрілка» вирішити всі організаційні питання. Окрім ремонту, треба щоб усі райони оперативно надали списки людей, які потребують оздоровлення», - зауважив Юрій Рожков.

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину