Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
06.09.2016
134
0

Для комунального транспорту у депутатів облради просять GPS-навігатори

Для комунального транспорту у депутатів облради просять GPS-навігатори

Вчора, 5 вересня, відбулося засідання постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту.

Так, одни з питань депутати розглянули звернення комунального підприємства «Енергосервісна компанія» Херсонської обласної ради щодо придбання GPS-навігаторів для транспортних засобів підприємств спільної власності територіальних громад області та обладнання робочого місця для контролю та моніторингу цих систем.

«На комунальних підприємствах близько 560 одиниць різного транспорту: трактори, легкові та вантажні машини. Але ми не завжди знаємо, чи їздять ці машини, яка кількість палива витрачається та наскільки ефективно вони використовуються. Можливо, є вантажні бензинові машини, на яких треба було давно замінити двигуни на дизельні для економії палива.

«Зважаючи на це, депутати прийняли рішення, що транспортні засоби треба оснащувати системою GPS для того, щоб контролювати, яка кількість палива витрачається, який кілометраж подолав автомобіль і чи ефективно використовується транспорт», - відзначив голова комісії Юрій Рожков.

Голова профільної комісії нагадав, що для встановлення системи GPS з обласного бюджету було виділено 300 тисяч гривень. Попередньо порахували, що цих коштів вистачить для встановлення системи GPS на близько 100 транспортних засобів комунальних підприємств.

Буде визначено, які автомобілі постійно задіяні у роботі, щоб на них можна було встановити систему GPS і контролювати даний транспорт.

Також Юрій Рожков також відзначив, що є комунальні підприємства, які потребують транспорту, а є ті у яких 20 одиниць транспорту, але використовуються у роботі лише 10. «Тому треба визначити ефективність їх використання і передати транспорт на ті підприємства, які потребують цього», - зауважив голова профільної комісії Юрій Рожков.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину