Pik
Сьогодні, 30 Ноября 2020
22.02.2019
502
0

Для впровадження реформ досить 100-300 днів - Путілов

Для впровадження реформ досить 100-300 днів - Путілов

Реформи в Україні відбуваються не так швидко і ефективно, як би всім нам хотілося. Про причини і наслідки від того, що в країні системно не реформуються всі сфери життя - коментар Андрія Путілова. 

"Мені б хотілося, щоб Україна пішла шляхом Грузії. Колись одна з найкорумпованіших держав на пострадянському просторі в короткий проміжок часу змогла навести лад у владі і впровадити ефективні реформи, прибрати корупцію. І це правильно, - вважає Андрій Путілов. - Мене приваблюють прихильники швидких реформ у всіх сферах і, перш за все, в державному управлінні. Вважаю, що досить 100-300 днів для впровадження змін. Якщо зволікати, розгойдуватися, як це відбувається в Україні, то ефект втрачається, результат розмитий або його немає.

Такий підхід бачать інвестори та побоюються йти до нас, бо не відчувають перспектив. Наведу простий приклад. Перебуваючи в Батумі, побачив, як прокладаються нові комунікації, не шматочками, як у нас, а ґрунтовно, у всьому місті. Це було перед заходом в Батумі інвестицій від готелів зі світовими іменами - «Хілтон», «Шератон», «Хаят». Спочатку створили інфраструктуру, а потім вже продали землю інвестору, від чого виграв не тільки бізнес, а й суспільство. Було все комплексно і все змінювали дуже швидко. Такий підхід повинен бути і у нас у всіх сферах, тоді і ефект буде", - вважає Андрій Путілов.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину