Pik
Сьогодні, 27 Ноября 2020
10.07.2019
4175
0

Для української армії херсонці віддали майже 140 мільйонів гривень

Для української армії херсонці віддали майже 140 мільйонів гривень

За півроку платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 139,1 млн. грн. військового збору. Це майже на 14 відс. або на 17 млн. грн. більше надходжень за січень – червень минулого року. Про це ПІК повідомила Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Майже дві третини від загальної суми надходжень, або 90,8 млн. грн., відрахували платники податків, які перебувають на обліку в м. Херсоні.

У м. Нова Каховка, Каховському, Чаплинському та Каланчацькому районах зібрано 24,1 млн. грн. або 17,3 відс. всіх надходжень військового збору. Суб’єкти господарювання та мешканці інших районів спрямували на зміцнення обороноздатності Збройних Сил України 24,2 млн. гривень. Зокрема, платники Генічеського управління сплатили – 11,4 млн. грн., Бериславського –  8,3 млн. грн., Великолепетиського управління – 4,5 млн. грн. військового збору.

Нагадаємо: військовий збір утримується за ставкою 1,5 відс. з суми доходу, що є об’єктом оподаткування відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину