Pik
Сьогодні, 28 Травня 2020
06.02.2020
448
0

Для української армії херсонці перерахували 20 мільйонів гривень

Для української армії херсонці перерахували 20 мільйонів гривень

За перший місяць 2020 року платники податків Херсонської області перерахували на підтримку української армії до державного бюджету 20,2 млн. грн. військового збору з  приростом до минулорічних надходжень на 2,8 млн. гривень. Про це повідомляє прес-служба Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

Безперечним лідером за обсягами надходжень «збору на армію» залишаються платники податків Херсонського управління, які сплатили 13,0 млн. грн. або 64,4 відс. від загальних надходжень військового збору по області. Платники Новокаховського та Генічеського управління перерахували до бюджету відповідно 5,4 млн. грн. та 1,8 млн. грн. на підтримку Збройних сил України.

Нагадаємо: об’єкт оподаткування військовим збором визначено статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і низка інших доходів. Зокрема, це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля-продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину