Pik
Сьогодні, 16 Грудня 2018
05.12.2018
175
0

Для Центру матері та дитини у Херсоні хочуть просити допомогу у громад області

Для Центру матері та дитини у Херсоні хочуть просити допомогу у громад області

У Херсоні у Центрі матері та дитини, що був створений у 2003 році за підтримки ЮНІСЕФ, знаходять прихисток жінки з новонародженими дітьми з різних районів області та навіть інших регіонів.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив Антон Єфанов, директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відповідаючи на запитання, чи працює Центр, передає ПІК

«Він (Центр матері і дитини – ред.) і буде працювати. У нас в планах, насправді, розгляд можливості для поліпшення умов. Центр був створений у 2003 році, на даний момент він єдиний у регіоні. Тобто, у нас там, наприклад, інколи знаходяться мамочки з Одеси, а 80% у нас мам з дітьми з області, не з Херсона, але все це на бюджеті Херсона. Тому ми зараз розглядаємо можливість укладання угод з громадами (мешканки яких перебувають у Центрі – ред.), про допомогу для утримання приміщення», - каже Антон Єфанов.

Наразі у Центрі матері і дитини перебуває 10 жінок, каже Михайло Линецький, в.о. заступника міського голови.

«У Центрі можуть перебувати 10 жінок, коли є 1 чи 2 вільних місця – таке буває рідко. Насправді на підході звернення, кого необхідно там розмістити. З мамами працюють ще починаючи з пологових будинків, якщо з пологового будинку повідомили, що є мамочка, що може відмовитися від дитини, чи є якісь проблеми, мої співробітники вже починають працювати», - каже Антон Єфанов.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину