Pik
Сьогодні, 21 Июля 2018
14.01.2018
571
0

Навчанню українських дітей музиці допомагатиме бізнесконсорціум

Для навчання дітей музиці створюють бізнесконсорціум

Питання фінансування діяльності в Україні міжнародного проекту Music Camp International, у межах якого українські діти навчаються музиці в музичних таборах, допомагатиме вирішувати бізнесконсорціум, що створюється за ініціативи керівництва Music Camp International.

Про це поінформувала 10 січня на прес-конференції у Херсоні у Палаці молоді та студентів засновник проекту Music Camp International та його президент, Почесний Посол Миру в Україні, громадянка США Констанція Фортунато, повідомляє ПІК.

"Так як ми вже 17-й рік в Україні, ми перейшли на модель, коли у кожному місті у нас є сторона, що запрошує, наші партнери (в організації музичних таборів - ред.)... І крім того, ми ще працюємо над створенням бізнесконсорціуму, який буде також підтримувати і допомагати Music Camp", - розповіла Фортунато.

За її словами, на проведення таких музичних таборів вона намагається знайти кошти де тільки це можливо. "У Штатах (США - ред.) я провела Music Camp у 35-ти штатах з 50-ти. І американці, ті люди, які бачили і вірять в те, що ми робимо з дітьми, те, до чого покликаний Music Camp, що він змінює, вони стають спонсорською, донорською базою (для функціонування даного проекту - ред.)", - повідомила Фортунато.

Вона зазначила, що питання коштів, необхідних для діяльності Music Camp International, наразі є великою проблемою для даного проекту, і зокрема, в Україні.

"Фінансування - це завжди велике питання, і великий головний біль. Але ми постійно працюємо над тим, щоб встановлювати нові зв'язки на національному рівні, щоб знаходити нових партнерів на міжнародному рівні. На даний момент в Україні, якщо б не співробітництво з місцевими партнерами, наш проект просто не зміг би існувати", - сказала президент Music Camp International.

Як раніше передавав ПІК, у Херсоні у межах проекту Music Camp International близько 200 дітей отримали можливість навчалися у музичному різдвяному таборі "Music Camp - Kherson" грі на музичних інструментах, хоровому співу та виконанню різдвяних колядок на різних мовах народів світу. Серед цих дітей 74 дитини - це діти з інвалідністю, діти з багатодітних родин та діти-сироти. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину