Pik
Сьогодні, 14 серпень 2018
06.03.2018
583
0

Для КП «Палац спорту» знайшли новий проект

Для КП «Палац спорту» знайшли новий проект

Для КП «Палац спорту», що було створене в облраді під неіснуючий Палац спорту і  яке отримало фінансування з облбюджету, знайшли новий проект, передає ПІК.

Як повідомляє офіційний сайт ОДА, обласна рада розгляне на черговій сесії рішення про прийняття спортивно-оздоровчого комплексу «Динамо» до спільної власності територіальних громад Херсонської області, передадуть його на баланс (в оперативне управління) КП «Палац спорту».

Як запевняють в ОДА, комунальне підприємство в подальшому забезпечуватиме реконструкцію вказаного об’єкту.

Читайте також: Палац спорту у Херсоні - депутатські аргументи «за» та «проти»

Як повідомляють в ОДА, перший заступник голови Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України Віктор Корж вкотре оглянув об’єкт незавершеного будівництва спортивно-оздоровчого комплексу «Динамо» та зустрівся з обласною владою.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму. Меморандум - це документ, де сторони висловлюють готовність співпрацювати. У даному випадку – «у вирішенні питань розвитку створення ефективної інфраструктури шляхом удосконалення та реконструкції спортивних споруд недобудованого плавального басейну розташованого у місті Херсоні по вул. Перекопська, 4».

Спортивний комплекс ФСТ «Динамо» вже протягом кількох десятиліть в занедбаному стані, тут завершена лише перша черга будівництва.

Планується шукати кошти з різних джерел для фінансування проекту,  зокрема з обласного бюджету та фонду державного регіонального розвитку.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину