Pik
Сьогодні, 03 Квітня 2020
15.01.2019
733
0

Для кого у Херсоні працюватиме соціальне таксі

Для кого у Херсоні створили соціальне таксі

Соціальне таксі у Херсоні розраховане на осіб з порушенням опорно-рухового апарату.

Про це заявила на засіданні виконкому міської ради Олена Рузгіс, начальниця міського управління соціальної політики, передає ПІК.  На засіданні розглядали питання «Про затвердження Положення про порядок відшкодування за рахунок коштів міського бюджету Підприємству організації інвалідів України «Спроможна громада «Рідна Земля» витрат, пов’язаних із наданням послуг із перевезення спеціально пристосованим транспортом «Соціальне таксі» осіб з інвалідністю».

«Таке соціальне таксі – поки що одна машина. Вони працювали в тестовому режимі півроку - четвертий квартал 2017, перший квартал 2018 року...Інвалідів 1 та 2 групи у місті 3 482 особи, однак це перевезення спрямоване більше на осіб з порушенням опорно-рухового апарату», - сказала Олена Рузгіс.

На засіданні прозвучало зауваження, що необхідно чітко виписати, що соціальне таксі розраховане на певну категорію людей з інвалідністю, щоб не було валу дзвінків та негативу від херсонців.

«Ми на пленарне засідання міської ради плануємо включити ще до цього заходу, у програму, дітей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату. Тоді ми уточнимо і по особам з інвалідністю першої і другої групи», - також відзначила Олена Рузгіс.

Підтримав те, що необхідно зробити уточнення, хто саме має право скористатися соціальним таксі і міський голова Володимир Миколаєнко.

«Щоб у нас не була черга, всі захочуть поїхати і, дійсно, ми отримаємо негатив, що автівка постійно зайнята. Допрацюйте будь-ласка, коли на сесію буде виноситися це питання», - сказав міський голова.

Нагадаємо, презентація «соціального таксі» відбулася 12 жовтня  2017 року біля мерії. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину