Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
04.10.2019
441
0

Для юних велосипедистів поліцейські провели практикум з Правил дорожнього руху

Для юних велосипедистів поліцейські провели практикум з Правил дорожнього руху
У Голопристанському районі працівники відділу ювенальної превенції провели практичне заняття для учнів Пам'ятненської загальноосвітньої школи з  правил безпечної поведінки велосипедистів на дорозі,- передає ПІК.
Поліцейські пояснили дітям, що велосипедисти, які не дотримуються або не знають Правил дорожнього руху, можуть опинитися під колесами автомобілів, а також створити аварійні ситуації на дорозі, внаслідок чого постраждають інші учасники дорожнього руху.
На вулицях населеного пункту поліцейські з юними велосипедистами відпрацювали сигнали, які подаються велосипедистами при поворотах і гальмуванні. Ювенали розповіли школярам про вимоги, яких необхідно дотримуватися при їзді на велосипедному транспорті, підкресливши, що рухатися по дорогах загального користування велосипедисти можуть тільки з 16 років і з обов'язковим знанням Правил дорожнього руху. Також хлопцям і дівчатам нагадали про необхідність використання захисної екіпіровки і шоломів при їзді на велосипеді, про необхідність носіння світловідбивних елементів в темний час доби.
Після теорії учні перейшли до практики - діти попрактикувалися в управлінні велосипедом з урахуванням засвоєних правил. Особливу увагу інспектори приділили тому, що перетинати проїжджу частину по пішохідному переходу велосипедист повинен не на велосипеді, а котити свій транспортний засіб біля себе. Діти відпрацювали навички безпечного переходу дороги, вчилися пересуватися на велосипедах з дотриманням вимог розмітки і дорожніх знаків.
Такі заняття мають допомогти юним учасникам дорожнього руху приймати правильні рішення в різних умовах під час їзди на велосипедах

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину