Pik
Сьогодні, 25 Травня 2018
Ексклюзив
03.05.2018
591
0

Для херсонських ведмедів будують двогектарний вольєр у лісі

Для херсонських ведмедів будують двогектарний вольєр у лісі

Фейк, що з’явився в деяких херсонських інтернет – виданнях про те, що одного з херсонських ведмедів начебто приспали у Галицькому нацпарку, збурив соцмережі.

На щастя, як уже повідомляв ПІК, з усіма херсонськими ведмедями все добре – вони живі.

Кореспондент ПІК зв’язався телефоном з Володимиром Бучком, заступником директора з наукової роботи Галицького НПП, для того, щоб почути з перших вуст, як себе почувають херсонські ведмеді.

«Як можна прокоментувати таке? Я не знаю, звідки беруться ці чутки…З ведмедями все нормально. Це одна ведмежа родина в нашому НПП і саме для них ми будуємо новий вольєр на двох гектарах - це 4 футбольних поля у лісі, щоб вони мали ще більше простору»», - каже Володимир Бучко.

«Водойма, болото, густий гарний ліс - ведмеді у новому вольєрі матимуть умови найбільш наближені до природних – кращі умови знайти важко. Вони потихеньку адаптуються до дикої природи, дичавіють», - розповів заступник директора з наукової роботи Галицького НПП.

 «Вони почувають себе нормально, гарно перезимували, у них збалансоване харчування, достатньо їжі, знаходяться постійно під контролем фахівців з Європи - ми постійно радимося», - каже Володимир Бучко.

Найближчим часом ведмеді пройдуть лікування від тих хвороб, з якими вони приїхали з Херсону.

Він також нагадав, що два ведмеді приїхали зі стереотипією. «Вона частково пропадає, інколи проявляється знову. У Діни і в Маші вже не було два місяці стереотипії, а зараз було загострення. Останні три дні знову немає – купаються у басейні, все нормально», - пояснює заступник директора з наукової роботи Галицького НПП.

Також він підтвердив, що «ведмежу» он-лайн відеотрансляцію продовжать – її не було, оскільки проводяться технічні роботи. «Буде гарний інтернет і ми відновимо он-лайн трансляцію, яка перервалась. Можливо, зробимо трансляцію вже з нового вольєру двогектарного, все буде добре», - каже Володимир Бучко.

Читайте також: 

Ведмеже життя у Галицькому національному парку 

Релакс біля Галича: Як живуть херсонські ведмеді у нацпарку 

Топ-події 2017 на Херсонщині - ведмеже переселення 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
449
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
515
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину