Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
Ексклюзив
03.05.2018
842
0

Для херсонських ведмедів будують двогектарний вольєр у лісі

Для херсонських ведмедів будують двогектарний вольєр у лісі

Фейк, що з’явився в деяких херсонських інтернет – виданнях про те, що одного з херсонських ведмедів начебто приспали у Галицькому нацпарку, збурив соцмережі.

На щастя, як уже повідомляв ПІК, з усіма херсонськими ведмедями все добре – вони живі.

Кореспондент ПІК зв’язався телефоном з Володимиром Бучком, заступником директора з наукової роботи Галицького НПП, для того, щоб почути з перших вуст, як себе почувають херсонські ведмеді.

«Як можна прокоментувати таке? Я не знаю, звідки беруться ці чутки…З ведмедями все нормально. Це одна ведмежа родина в нашому НПП і саме для них ми будуємо новий вольєр на двох гектарах - це 4 футбольних поля у лісі, щоб вони мали ще більше простору»», - каже Володимир Бучко.

«Водойма, болото, густий гарний ліс - ведмеді у новому вольєрі матимуть умови найбільш наближені до природних – кращі умови знайти важко. Вони потихеньку адаптуються до дикої природи, дичавіють», - розповів заступник директора з наукової роботи Галицького НПП.

 «Вони почувають себе нормально, гарно перезимували, у них збалансоване харчування, достатньо їжі, знаходяться постійно під контролем фахівців з Європи - ми постійно радимося», - каже Володимир Бучко.

Найближчим часом ведмеді пройдуть лікування від тих хвороб, з якими вони приїхали з Херсону.

Він також нагадав, що два ведмеді приїхали зі стереотипією. «Вона частково пропадає, інколи проявляється знову. У Діни і в Маші вже не було два місяці стереотипії, а зараз було загострення. Останні три дні знову немає – купаються у басейні, все нормально», - пояснює заступник директора з наукової роботи Галицького НПП.

Також він підтвердив, що «ведмежу» он-лайн відеотрансляцію продовжать – її не було, оскільки проводяться технічні роботи. «Буде гарний інтернет і ми відновимо он-лайн трансляцію, яка перервалась. Можливо, зробимо трансляцію вже з нового вольєру двогектарного, все буде добре», - каже Володимир Бучко.

Читайте також: 

Ведмеже життя у Галицькому національному парку 

Релакс біля Галича: Як живуть херсонські ведмеді у нацпарку 

Топ-події 2017 на Херсонщині - ведмеже переселення 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину