Pik
Сьогодні, 21 Січня 2019
24.11.2017
348
0

Для дітей та молоді з особливими потребами провели екскурсію у художньому музеї

Для дітей та молоді з особливими потребами провели екскурсію у художньому музеї
У четвер, 23 листопада, в Херсонському обласному художньому музеї ім.О.О.Шовкуненка було проведено благодійну екскурсію для дітей та молоді з особливими потребами.
 
Про це повідомляє Херсонський обласний художній музей на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.
«Музей вже не вперше зустрічає в своїх стінах вихованців Олешківського дитячого будинку-інтернату. Наразі приводом для відвідання музею стало знайомство з найбільш резонансними виставками цього року: «Відважні. Наші герої», (експонується спільно з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності), «Загадкове мистецтво Японії» (відкрита до року Японії в Україні спільно з Національним художнім музеєм) та виставкою мариністичного живопису кінця ХIХ – початку ХХ ст. «Айвазовський І.К. та його коло» з колекції музею .На цих виставках вихованці інтернату дізнались про основні моменти історії Українських революцій з 1917 року до Революції Гідності. На прикладах гравюр та декоративно-прикладного мистецтва ознайомились з традиціями японської культури, а також почули цікаві факти про видатних художників-мариністів та етапи розвитку мариністичного живопису», - йдеться у повідомлені.
Ідея проведення благодійних зустрічей з вихованцями Олешківського дитячого будинку-інтернату належить директору музею, заслуженому працівнику культури Аліні Доценко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину