Pik
Сьогодні, 21 Травня 2018
24.11.2017
201
0

Для дітей та молоді з особливими потребами провели екскурсію у художньому музеї

Для дітей та молоді з особливими потребами провели екскурсію у художньому музеї
У четвер, 23 листопада, в Херсонському обласному художньому музеї ім.О.О.Шовкуненка було проведено благодійну екскурсію для дітей та молоді з особливими потребами.
 
Про це повідомляє Херсонський обласний художній музей на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.
«Музей вже не вперше зустрічає в своїх стінах вихованців Олешківського дитячого будинку-інтернату. Наразі приводом для відвідання музею стало знайомство з найбільш резонансними виставками цього року: «Відважні. Наші герої», (експонується спільно з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності), «Загадкове мистецтво Японії» (відкрита до року Японії в Україні спільно з Національним художнім музеєм) та виставкою мариністичного живопису кінця ХIХ – початку ХХ ст. «Айвазовський І.К. та його коло» з колекції музею .На цих виставках вихованці інтернату дізнались про основні моменти історії Українських революцій з 1917 року до Революції Гідності. На прикладах гравюр та декоративно-прикладного мистецтва ознайомились з традиціями японської культури, а також почули цікаві факти про видатних художників-мариністів та етапи розвитку мариністичного живопису», - йдеться у повідомлені.
Ідея проведення благодійних зустрічей з вихованцями Олешківського дитячого будинку-інтернату належить директору музею, заслуженому працівнику культури Аліні Доценко.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
388
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
472
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину