Pik
Сьогодні, 16 Ноября 2018
15.06.2018
530
0

Для чого потрібні пости патрульної поліції в АР Крим на адмінмежі

Для чого потрібні пости патрульної поліції в АР Крим на адмінмежі

Пости патрульної поліції в АР Крим на Херсонщині, на адмінмежі з тимчасово окупованим півостровом, потрібні, в першу чергу, для захисту українських громадян, які проживають в Криму.

Про це на брифінгу у Херсонській області заявив 15 червня голова Національної поліції України Сергій Князєв, який проінспектував сьогодні роботу нового посту «Сиваш» відділу патрульної поліції в АР Крим та м. Севастополі, що розташований  у Каланчацькому районі Херсонської області, передає ПІК.

Крим тимчасово анексований, там живуть українські громадяни. І, коли вони перетинають адмінмежу, на материковій частині країни серед тих, з ким вони спілкуються і до кого звертаються першими - поліцейські.

Читайте також: Поліцейські у Києві хочуть полігон, як у Херсоні (фото)

Саме ці пости патрульної поліції Криму і підрозділи поліції Криму, які там працюють, виконують функцію захисту громадян, що мешкають у Криму - в першу чергу, каже Сергій Князєв.

«Вони (поліцейські - ред.) мають можливість надати першу допомогу або зібрати перші докази злочинів, вчинених відносно громадян України на території, що захоплена ворогом. І це саме така мета. Друга така мета – ми повинні всьому суспільству, світу постійно доводити, що ми не кидаємо громадян України, які знаходяться на тимчасово окупованій або незаконно анексованій території», - відзначив Князєв.

Сьогодні ми виконали важливу місію – проінспектували роботу підрозділу патрульної поліції Криму (пост «Сиваш – ред.)», - відзначив Сергій Князєв.

«Побачили, як працює особовий склад, з якими труднощами він постійно стикається, що нам, як керівникам, треба зробити, щоб убезпечити їх або зробити, щоб їх робота була більш ефективна, поставили їм ввідні завдання. Потім, залишившись у вузькому колі, вислухали двох керівників головних управлінь – генерала Бахчиванжи (Анатолій Бахчиванжи, начальник ГУ НП в АР Крим та м. Севастополі) полковника Мєрікова ( Артур Мєріков, начальник ГУ НП в Херсонській області) про перспектив розвитку патрульної поліції Криму на теренах Херсонської області», - розповів журналістам голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Читайте також:

Начальник відділу патрульної поліції в АР Крим про ситуацію на Арабатській Стрілці

Триває набір у патрульну поліцію АР Крим

Патрульних АР Крим очолив Віктор Левченко 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину