Pik
Сьогодні, 13 серпень 2020
12.03.2018
966
0

Для «херсонського Батумі» треба укріпити чорноморський берег

Для «херсонського Батумі» треба укріпити чорноморський берег

Для того, щоб залучити інвестора для розбудови чорноморського узбережжя на Херсонщині,  необхідно, передусім,  провести роботи з берегоукріплення на території Круглоозерської сільської ради.

Про це говорили на засіданні робочої групи щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовських морів Херсонської області, передає ПІК

«Якщо ми говоримо про інвестиційну привабливість, то я так розумію, що до вересня місяця, до «Таврійських горизонтів», ми маємо показати інвестиційну привабливість певних територій. Перший крок – це берегоукріплення, безперечно. Поки ми не укріпимо берег, взагалі про це не можна говорити», - відзначила на нараді Тетяна Гасаненко, голова Голопристанської РДА.

«Море дуже руйнує берег. У цьому році, я спілкувалася зі спеціалістами, море забрало 10 метрів землі. Це надзвичайно катастрофічна ситуація, треба негайно вживати заходів, інакше ...взагалі частини державної землі, яка повинна бути біля берега, її не буде», - пояснила вона.

Як прозвучало на нараді, ОДА звернеться до нардепів від Херсонщини для того, щоб вони лобіювали фінансування робіт з берегоукріплення з держбюджету.
Також пропонують розглянути й інші джерела фінансування проекту.

Нагадаємо, про реалізацію проекту «херсонський Батумі» заявив голова ОДА Андрій Гордєєв 18 вересня 2017 року. Тоді було презентовано проект розвитку морського узбережжя Херсонщини по принципу Батумі та Туреччини, з готельними комплексами більш ніж на 200 тисяч місць відпочивальників.

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину