Pik
Сьогодні, 16 Червеня 2019
07.05.2019
1362
0

Дізнатись стан рахунку за електроенергію можна цілодобово телефоном

Дізнатись стан рахунку за електроенергію можна цілодобово телефоном

Відтепер херсонці мають можливість по телефону дізнатися про стан свого особистого рахунку та його баланс, повідомляє ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія», передає ПІК.

Для зручності та економії часу абонентів Товариством створено функціонал, який працює в автоматичному режимі.

Новою послугою споживачі можуть скористатися у будь-яку пору доби. Щоб прослухати інформацію про поточний баланс, споживачу необхідно лише знати свій номер особового рахунку, який починається на 37 або 47 та зателефонувати на номер кол-центру (0552) 316-333.

За голосовими підказками автовідповідача необхідно клавішами телефону підтвердити бажання прослухати інформацію у тоновому режимі і натиснути цифру «1». Далі після звукового сигналу потрібно ввести номер особового рахунку, після чого буде озвучено інформацію про стан рахунку споживача.

Також нагадують, що усі користувачі електричної енергії, абоненти ТОВ «ХОЕК» мають можливість дізнатись свій баланс через мережу інтернет на офіційному сайті Товариства за допомогою особистого кабінету, який відкриває споживачу повний доступ до стану його рахунку. На сайті можна стежити за здійсненням нарахувань, оперативно завантажувати та оплатити рахунок.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину