Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
30.06.2016
388
0

Дітлахи в Краєзнавчому музеї з користю проводять літо

Дітлахи в Краєзнавчому музеї з користю проводять літо

В Херсонському краєзнавчому музеї проходить акція «Канікули в музеї».

Двері музейного центру дитячого дозвілля відкриті для дітей будь-якого віку. Так нещодавно, малюки віком від 4 років відвідали музейне заняття з майстер-класом «Дружні сімейки», повідомляє офіційний сайт мезую.

Спочатку маленькі гості музею прослухали цікаву інформацію про своїх улюблених пухнастиків. Дізналися багато цікавинок з життя тварин. 

Після розповіді на малечу чекала подорож по експозиції музею. Діти знаходили тварин про яких щойно дізналися, обговорювали моменти, які їм найкраще запам'яталися та задавали питання. Така прогулянка дала можливість не лише споглядати тварин на малюнках під час розповіді, а ще й запам'ятати їх візуально під час екскурсії експозицією.

Та проявити свою уяву і таланти дітлахи змогли під час майстер-класу. Співробітники музею познайомили малечу з технікою, яка була відома ще з XVI ст. Скрапбукінг став популярним з XIX ст. з того моменту така техніка захопила багатьох майстрів. На своїх листівочках діти створили сім`ю птахів, які через свій нічний спосіб життя рідко потрапляє нам на очі, але є одним з найяскравіших прикладів сімейних стосунків. Так дітки з чудовим настроєм, з новими знаннями та гарними листівочками з совами покидали наш музей, і кожен знав, що на вихідних він знову обов'язково відвідає наші експозиції з батьками.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину