Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
02.01.2020
664
0

Дитячі іграшки труїли херсонську малечу свинцем

Дитячі іграшки труїли херсонську малечу свинцем

У новорічні свята батьки хочуть порадувати своїх дітей новими та цікавими іграшками. Проте іграшки мають бути не лише яскравими, але і безпечними.

Протягом трьох кварталів 2019 року Управління захисту споживачів проводила планові перевірки дитячих ігор та іграшок з відбором зразків для проведення лабораторних досліджень на відповідність вимогам Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції», Технічного регламенту безпечності іграшок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2018року № 151.

Відібрано 12 зразків дитячих іграшок, з яких 9 зразків (75%) результатами експертизи (випробування), проведеного Державним підприємством «Укрметртестстандарт», не відповідали вимогам нормативних документів. Повідомляє прес-служа Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

Повідомлення про дитячі іграшки, які становить серйозний ризик та/або не відповідають встановленим вимогам, розміщені на офіційному веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, де створено та постійно наповнюється колонка-розділ для інформування споживачів https://dpss-ks.gov.ua/informaciya-dlya-spozhivacha

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину