Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
08.10.2019
372
0

Діти з багатодітних сімей мають право на пільгове перевезення

Діти з багатодітних сімей мають право на пільгове перевезення

Як повідомляє пресслужба ОДА на нараді обговорювалося питання щодо порушення права дітей з багатодітних сімей на пільговий проїзд,- передає ПІК.

едосконалість системи компенсації водіям вартості пільгового проїзду змушує їх до протиправних дій.

«Зазвичай водії автобусів вимагають повну сплату за проїзд, але були кричущі випадки, коли водії відбирали посвідчення у дітей та відмовлялись перевозити їх. Ця принижуюча гідність ситуація недопустима», - підкреслила Світлана Чепіга

Також вона звернулась до голів районних державних адміністраціях, міських виконавчих комітетів та об'єднаних територіальних громад з проханням передбачити кошти при формуванні бюджету на 2020 рік для відшкодування витрат, щодо пільгового перевезення громадян.

У свою чергу, очільник області Юрій Гусєв запропонував розширити повноваження «гарячої» лінії для батьків, щоб контролювати питання з перевізниками також, та додав, що готовий підписати проект доручення для більш якісного вирішення цього питання.

Також облдержадміністрація направила листа до Прем’єр – міністра України з проханням розглянути можливість врегулювання питання щодо пільгових перевезень стосовно обов’язкового забезпечення органами місцевого самоврядування виконання соціальної норми, щодо мінімальної кількості поїздок на місяць особам, які мають пільги з оплати проїзду відповідно до законодавства.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину