Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
02.07.2018
672
0

Діти поліцейських Херсонщини оздоровлюються у мальовничих Карпатах

Діти поліцейських Херсонщини оздоровлюються у мальовничих Карпатах

25 дітей працівників поліції Херсонщини покращили здоров’я у медичному реабілітаційному центрі МВС «Кремінці», розташованому у лісовому масиві серед карпатських гір в Івано-Франківській області, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Поїздка відбулася за сприяння херсонської профспілки атестованих працівників ОВС та територіального медичного об’єднання МВС України по Херсонській області.

В санаторії діти не лише зміцнили організм, а й активно і цікаво відпочили. Крім комплексу лікувально-оздоровчих процедур, діти здійснили походи до гірської річки Прут, на гору Хомяк, на горі Ягідна ласували чорницями, побачили велич Манявського водоспаду, відвідали Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, каталися на підйомнику в Буковелі, ходили стежкою Довбуша, побували на одному з найстаріших, найдовших кам’яних аркових мостів (віадуків) через річку Прут та побачили ще багато інших пам’яток історії і культури.

Це був перший заїзд дітей працівників поліції Херсонської області. Незабаром інші 25 дітей вирушать на оздоровлення у мальовничий куточок Західної України та ближче познайомляться з культурою жителів гуцульського краю. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину