Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
Анонс
27.05.2019
924
0

У “Прибрежному” Путілов відкриває Школу з легкої атлетики для дітей Лазурного

Діти Лазурного займатимуться спортом на сучасній арені – Путілов

29 травня у Центрі Олімпійських видів спорту “Прибрежний” у Лазурному стартує соціальний проект Андрія Путілова “Школа легкої атлетики” для дітей селища, передає ПІК.

Тричі на тиждень на сучасній спортивній арені, де є все необхідне для занять легкою атлетикою, на безоплатній основі відбуватимуться тренування для всіх бажаючих юних жителів смт Лазурне. Вести тренування буде кваліфікований тренер.

Від самого початку будівництва спортивної арени у “Прибрежному” ставив собі на меті – залучити дітей Лазурного до спорту. На спортивній арені, на якій вже тренуються члени Олімпійської збірної України з легкої атлетики, де проходять всеукраїнські та обласні змагання, зможуть отримувати навички діти селища. Сподіваюсь, що для когось ці занаття стануть поштовхом до майбутніх спортивних звершень. Запрошуємо дітей та дорослих Лазурного у “Прибрежний” на відкриття Школи, - каже ініціатор та інвестор створення Центру Олімпійських видів спорта “Прибрежний” Андрій Путілов. 

Презентація Школи легкої атлетики відбудеться 29 травня. Під час заходу члени обласної федерації легкої атлетики проведуть показові тренування для спортсменів-початківців.

арена

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину