Pik
Сьогодні, 27 Вересня 2020
31.05.2019
1064
0

Діти Лазурного будуть займатись легкою атлетикою разом з професійними спортсменами

Діти Лазурного будуть займатись легкою атлетикою разом з професійними спортсменами

Тричі на тиждень у Центрі Олімпійських видів спорту «Прибрежний» працюватиме Школа легкої атлетики для дітей Лазурного. Це соціальний проект, який започаткував керівник Центру, інвестор Андрій Путілов.

Наразі вже є професійний тренер з легкої атлетики, яка працює у лазурненській школі вчителем фізкультури. Наталля Козлова не приховує, що вона й мріяти не могла про те, щоб мати можливість проводити тренування на сучасній базі, де є все необхідне для того, щоб виховувати легкоатлетів.


- Легка атлетика - це дуже універсальна дисципліна. Майже кожна дитина може знайти щось для себе, що відповідає її фізичним здібностям. Тому маю надію, що Школа буде користуватись популярністю у дітей. Звичайно, хочеться, щоб вихованці мали спортивні досягнення, але спорт потрібен ще й для виховання характеру та особистісних якостей, - каже Наталля Козлова.

Під час презентації Школи перед присутніми провели показові тренування вихованці Херсонського Вищого училища фізичної культури. Спортсмени-початківці мали змогу побачити, яких результатів та якої майстерності можна досягти лише за декілька років занять.Доречі, той факт, що діти Лазурного тренуватимуться на одних доріжках з професійними спортсменами, що вони зможуть безпосередньо спілкуватись з переможцями змагань, чемпіонатів Європи та майбутніми олімпійцями теж важливий. Діти будуть бачити, чого вони мають прагнути.

- В мене є мрія виховати на нашій тренувальній базі майбутнього видатного спортсмена, який буде родом з Лазурного. Це буде гордість всієї громади. Зараз роблю все, щоб ця мрія втілилась у життя. Це можливо як раз завдяки Школі, бо займатись на сучасній тренувальній базі зможуть усі бажаючи. Кожна дитина отримує шанс проявити себе, тренуватись та спілкуватись з кращими легкоатлетами країни, які приїздять до нас на сбори, - каже Андрій Путілов.

Довідка:
Центр Олімпійських видів спорту “Прибрежний” – перший в України приклад приватно-державного партнерства у галузі спорту. У квітні 2018 року було підписано чотирьохсторонній Меморандум між Міністерством молоді та спорту України, Федерацією легкої атлетики України, Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ “Прибрежний” про співробітництво у галузі спорту на базі інфраструктурного об’єкта європейського рівня - Центр Олімпійських видів спорту “Прибрежний”.
У червні 2018 року відбулось відкриття першої черги спортивної арени – футбольного поля зі штучним покриттям. У листопаді 2018 року відкрито другу чергу Центру та проведено Перший відкритий чемпіонат Криму з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та юнаків, який наразі внесено у календар заходів Міністерства молоді та спорту.
У квітні 2019 року на базі Центру Олімпійських відив спорту “Прибрежний” пройшли тренувальні збори легкоатлетичної збірної України.
Спортивна арена у “Прибрежному” побудована виключно за кошти інвестора, голови правління Механічного заводу Андрій Путілова. Арена складається з великого футбольного поля, легкоатлетичних доріжок, секторів для стрибків, майданчиків для гри у волейбол та баскетбол.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину