Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
19.09.2018
1142
0

Дітей з Херсонщини безкоштовно оперуватимуть в Інституті серця

Дітей з Херсонщини безкоштовно оперуватимуть в Інституті серця

Дітей з Херсонської області в Інституті серця  оперуватимуть  безкоштовно.

Про це ПІК повідомив Директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Віктор Короленко.  Відповідний меморандум підписали в області з професором, директором ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» Борисом Тодуровим, який разом з бригадою лікарів у складі 7 чоловік, перебував 18 вересня на Херсонщині.

«Ми підписали з ним меморандум і тепер Херсонська область перша і наразі єдина в країні, діти якої від 0 до 16 років будуть оперуватися у Києві, в Інституті серця, безкоштовно, незалежно від вартості лікування – 200, 500 тисяч. На сьогодні у нас такої можливості не було. Наші діти будуть оперуватися безкоштовно», - повідомив Короленко.

«Бригада лікарів працювала один день, оглянули 120 хворих (серед них і діти), провели кілька операцій, замінили мітральний клапан», - розповів Короленко ПІК.

Він також повідомив, що вже заплановано: у листопаді лікарі з Інституту серця знову приїдуть на Херсонщину.

Також Короленко повідомив ПІК про те, що успішно прооперована раніше недоношена дитина з Херсонщини, на сьогодні вже важить 2 кг 600 грам.

«Це тільки що кардіохірург, який оперував дитину, мені повідомив» - сказав директор Департаменту.  Нагадаємо, ПІК розповідав про те, що в Інституті серця прооперували одного з херсонських двійнят, який мав вроджену ваду серця.

Фото зі сторінки Інституту серця у Фейсбук

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину