Pik
Сьогодні, 23 Октября 2018
19.09.2018
516
0

Дітей з Херсонщини безкоштовно оперуватимуть в Інституті серця

Дітей з Херсонщини безкоштовно оперуватимуть в Інституті серця

Дітей з Херсонської області в Інституті серця  оперуватимуть  безкоштовно.

Про це ПІК повідомив Директор Департаменту охорони здоров’я ХОДА Віктор Короленко.  Відповідний меморандум підписали в області з професором, директором ДУ «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» Борисом Тодуровим, який разом з бригадою лікарів у складі 7 чоловік, перебував 18 вересня на Херсонщині.

«Ми підписали з ним меморандум і тепер Херсонська область перша і наразі єдина в країні, діти якої від 0 до 16 років будуть оперуватися у Києві, в Інституті серця, безкоштовно, незалежно від вартості лікування – 200, 500 тисяч. На сьогодні у нас такої можливості не було. Наші діти будуть оперуватися безкоштовно», - повідомив Короленко.

«Бригада лікарів працювала один день, оглянули 120 хворих (серед них і діти), провели кілька операцій, замінили мітральний клапан», - розповів Короленко ПІК.

Він також повідомив, що вже заплановано: у листопаді лікарі з Інституту серця знову приїдуть на Херсонщину.

Також Короленко повідомив ПІК про те, що успішно прооперована раніше недоношена дитина з Херсонщини, на сьогодні вже важить 2 кг 600 грам.

«Це тільки що кардіохірург, який оперував дитину, мені повідомив» - сказав директор Департаменту.  Нагадаємо, ПІК розповідав про те, що в Інституті серця прооперували одного з херсонських двійнят, який мав вроджену ваду серця.

Фото зі сторінки Інституту серця у Фейсбук

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину