Pik
Сьогодні, 28 Октября 2020
09.09.2018
1142
0

Дітей, вивезених на відпочинок у Скадовськ із зони ураження «Титану», обстежили лікарі

Дітей, вивезених на відпочинок у Скадовськ із зони ураження «Титану», обстежили лікарі

У Скадовськ станом на вечір суботи, 8 вересня, вже прибули на відпочинок 528 дітей та дорослих з Каланчацького та Чаплинського районів, з населених пунктів, що знаходяться у зоні ураження кримського «Титану». 

Про це написав у Фейсбук Євген Криницький, директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА, передає ПІК

Для дітей  у місті підготували культурну програму, а з понеділка школярі вже ходитимуть на заняття у місцевих школах. 

Відхилень чи хвороб, пов`язаних з хімічними речовинами,  не виявлено

«Одне інформую: в Мирненській, Каланчацькій, Присиваській ОТГ та частково в Каланчацькому і Чаплинському районі тимчасово призупинено освітній процес! Всім бажаючим дітям та батькам з ймовірної небезпечної зони ми створили умови для відпочинку у місті Скадовськ! На цей час цією можливістю скористались 528 дітей та дорослих! Всі діти були обстежені лікарями - відхилень чи хвороб, що були би пов`язані з хімічними речовинами не виявлено!», - повідомив він.

З понеділка учні підуть у школи Скадовська

«Вже з понеділка учні продовжують навчатись та відпочивати у школах Скадовську. Дякую всім своїм колегам та друзям, усім службам та управлінням за злагоджену роботу. Ми разом змогли подарувати дітям відпочинок та можливість оздоровитись.
Всім бажаючим ми готові прийти на допомогу. Найбільше мені сподобались посмішки дітей та батьків на морі і як виявилось багато з них вперше відпочивають на морі! Продовжуємо працювати», - написав Криницький.

Як повідомила у коментарях Ольга Миронець, начальник відділу культури Скадовської РДА, скадовчани вже розробили заходи для дітей, щоб не сумувати - концерти, знайомство з містом, демонстрація фільмів, екскурсії музеєм.

Як раніше передавав ПІК, через викиди на кримському  «Титані» у Скадовськ з Чаплинського та Каланчацького районів Херсонщини відправлять дітей та вагітних. Також дошкільнят супроводжує один з батьків. 

2_1

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину