Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2018
12.10.2017
315
0

Директором аеропорту стане людина Булюка

Директором аеропорту "Херсон" стане людина Булюка

У конкурсі на посаду директора Херсонського аеропорту (КП «Херсонські авіалвнії») перемогла людина Булюка. Це діючий виконуючий обов'язки директора КП Віталій Кучерук.

За нього проголосувала більшість присутніх членів конкурсної комісії, передає ПІК.

Нагадаємо, саме заступник голови облради Віталій Булюк має власний бізнесовий інтерес в створенні митного терміналу у КП «Херсонські авіалінії».

Під час засідання конкурсної комісії Віталій Булюк був присутній та своїми запитаннями та схвальними репліками підтримував Віталія Кучерука під час виступу. Натомість перебивав та давав не схвальні оцінки під час виступу іншого претендента, який, скоріш за все, виконував суто технічну роль - створити уяву про конкурс, в якому змагаються нібито конкуренти. Після оголошення результатів по директору аеропорту, Булюк покинув депутатську кімнату, де засідає комісія.

Читайте також: Херсонський аеропорт на смузі перешкод

Нагадаємо, 12 жовтня у обласній раді проходять конкурси на посади директорів 4-х комунальних закладів. Першим пройшов конкурс на директора КП «Херсонські авіалінії».

У конкурсній комісії 14 депутатів Херсонської обласної ради. Наразі присутні 10 депутатів. Для того, щоб визначити переможця конкурсу, потрібно 8 голосів «за».

На фото: депутат облради Микола Ставицький, пан Кучерук та голова облради Владислав Мангер
Фото зі сторінки Миколи Ставицького у Фейсбук

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину