Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
04.09.2017
1148
0

Директора ОПМ, в якому квітне незаконна оренда, облрада реабілітує

Директора ОПМ, в якому квітне незаконна оренда, облрада реабілітує

Наприкінці минулого року - за невміння та небажання навести лад у Обласному палаці молоді (ОПМ),  депутати проголосували за догану директору цього комунального закладу Володимиру Яценку, передає ПІК

Тоді обранців вразив звіт фахівців апарату облради про стан справ у закладі з організацією роботи та поводженням з орендаторами. Замість того, щоб врахувати пропозиції, директор просто не з’являвся на депутатських комісіях, не приходив на сесії. Тому у грудні 2016 року рада проголосувала за винесення пану Яценку догани.

Читайте також: Нові пісні про старе в облраді

А потім позиція деяких депутатів різко змінилася. Скоріш за все, пов’язано це з конфліктом між керівником профільної постійної комісії облради Володимиром Шадріним та його організацією Прайд, яка намагалася орендувати в ОПМ зал для тренувань та цирковою студією Джин Рох, яка виграла конкурс на право оренди саме цього приміщення.

Читайте також: Про політичну корупцію в облраді

Пройшло вже майже півроку з моменту конкурсу, але договір з переможцем так й не укладено. Натомість Прайд займає той самий зал. Одночасно претензії депутатів на адресу керівника ОПМ зникли. Хоча нічого не змінилося у ставленні до роботи з боку самого пана Яценка, якщо не брати до уваги лояльність до пана Шадріна.

Читайте також: з обласного палацу молоді виживають спортсменів 

Напевно, саме за революційні методи керування, за те, що ОПМ за останні півроку став центром культурного життя міста та області, депутати хочуть зняти з Яценко догану? Насправді, ні, жодних зрушень та покращень не відбулося, відбулася лише зміна пріоритетів, що дозволило керівнику, який застряг навіть не у часах Януковича, а у часах Кучми, знову стати ефективним.

Текст проекту рішення можна передивитись тут.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину