Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
02.09.2016
189
0

Директор «Украеропроекту» пророкує аеропорту "Херсон" успішне майбутнє

Директор «Украеропроекту» пророкує аеропорту "Херсон" успішне майбутнє

Аеропорт «Херсон» перспективний з огляду на те, що це курортний регіон і ним користуються транзитні пасажири, які їдуть на Крим. Це розуміє місцева влада, яка й розвиває аеропорт.

Таку думку висловив в інтерв'ю «Контактам» Кирил Новіков, директор «Украеропроекту», коментуючи запитання про те, чому аеропорти Одеси та Херсона розвиваються, на відміну від аеропортів Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська.

«Херсон та Одеса - це потенційно курортні регіони. Крім того, Херсон перспективний з точки зору його транзитного використання пасажирами з Криму. Уже зараз вони літають з Херсона через Туреччину в Узбекистан та інші країни Середньої Азії до родичів.

А після того, як завершиться реконструкція аеропорту (у 2017 році), кількість пасажирів на всіх напрямках ще більше зросте. Це розуміє місцева влада, тому аеропорт і розвивають», - каже директор «Украеропроекту».

Кирил Новіков також вважає, що для нашої країни концесійна модель управління аеропортами є оптимальною. Це єдине, що дозволить інфраструктурам аеропортів розвиватися.

«Поки ж нового закону немає, ми змушені будемо йти таким шляхом, як пішли в Херсоні, коли значні, але, на жаль, недостатні суми грошей інвестуються з бюджету.

Наприклад, сьогодні на одну тільки аеродромну інфраструктуру в Херсоні вже пішло близько 100 млн грн. Ще стільки ж потрібно вкласти, щоб довести реконструкцію до кінця.

Радує тільки те, що Херсонський аеропорт дійсно стане показовим серед регіональних. Інші аеропорти будуть знати, на що орієнтуватися. Наприклад, до мене вже звернулися інвестори з питань відновлення діяльності аеропорту Миколаєва. Там ситуація з деяких питань краща, ніж в Херсоні, а за деякими значно гірша. Але, дивлячись на Херсон, вони хоча б можуть оцінити розміри необхідних вкладень», - відзначив директор «Украеропроекту».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину