Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
30.12.2017
861
0

Директор Обласного палацу молоді пішов на пенсію

Директор Обласного палацу молоді пішов на пенсію

28 грудня закінчився строк дії контракту з директором Херсонського обласного комунального закладу «Обласний палац молоді» Володимиром Яценко, повідомляє ПІК.

Цього ж дня пан Яценко пішов на пенсію. Є інформація, що обов‘язки директора будуть покладені на співробітницю ОПМ будуть покладені на Анастасію Звягінцеву, яку називають ставленицею депутата Херсонської обласної ради Володимира Шадріна.

Нагадаємо, останнім часом ситуація навколо господарської діяльності ОПМ була доволі скандальною. З подання пана Шадріна з приміщень була посунута циркова студія Джин рох, яка хоч й стала переможницею конкурсу на право оренди залів для тренувань, але так й не домоглася підписання договору оренди. Натомість у спірному приміщенні на умовах тимчасової оренди вже певний час тренується громадська організація ПРАЙД, засновником якої є пан Шадрін. Команду «на вихід» отримав й спортивний клуб «Шторм», який теж чимось не вгодив цьому ж депутату.

Читайте також:Як депутат облради проводить "зачистку" Палацу молоді у Херсоні

 

Отже зараз місце директора вільне, облрада має оголосити конкурс на цю посаду. Як буде поводитись пан Шадрін не важко здогадатися. Йому потрібна своя людина у керівництві Палацу молоді.

Читайте також: Обласний Палац молоді у центрі конфлікту та інтересів

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину