Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
01.10.2019
483
0

Діяльність заводу «Мікрон» в Херсоні буде припинена

Діяльність заводу «Мікрон» в Херсоні буде припинена

Відповідне рішення прийняли члени виконавчого комітету міськради.

На підприємство, що займається виготовленням домішок із природного вапняку, давно скаржаться жителі Нафтогавані. Мовляв, воно викидає хмари шкідливого пилу, яка згубно позначається на здоров'ї і стані рослин. І хоча підприємство нібито встановило пилозбірники, належного очищення відпрацьованого повітря вони не забезпечують.

Міська влада на звернення громадян відреагували тоді, коли останні висловили готовність блокувати роботу заводу. Так, посадові особи виїхали на виробництво і разом з екоінспекцією провели відповідні заміри. За словами мера Володимира Миколаєнко, побоювання заявників підтвердилися. «Ситуація не дуже хороша, - констатував він. - Викиди в повітря були ».

На наступній зустрічі в міськраді представник заводу запевнив, що насосні установки незабаром таки буде встановлено. Однак обіцянки своєї через майже місяць підприємці так і не дотримали.

Градоначальник також повідомив членам виконкому, що у «Мікрон» немає дозволу на здійснення викидів забруднюючих речовин. При цьому він послався на інформацію начальника Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Юрія Попутько.

До слова, схожа ситуація складається і на інших підприємствах обласного центру. Серед них - «Український силікат». На території цього виробництва, за словами учасників засідання, під покровом ночі спалюють відпрацьовані покришки. І при цьому у заводу навіть є дозвіл на таку діяльність. Розібратися з цією проблемою влади можуть вже на наступному засіданні виконкому.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину