Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
23.08.2017
818
0

Думки жителів громади Генічеського району розділились

Децентралізаційна суперечка у Генічеському районі: степовики та «курортники»

При проведенні реформи у Генічеському районі необхідно врахувати те, що мова йде про район, що належить до контрольованої прикордонної зони і без перебільшення має велике значення для безпеки держави.

Про це заявив Дмитро  Бутрій, в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації, під  час зустрічі у Генічеському районі у ході робочого візиту на Херсонщину делегації Міжнародного республіканського інституту (МРІ), передає ПІК.

«Ваш район належить до контрольованої прикордонної зони і без перебільшення має велике значення для безпеки держави, тому це потрібно враховувати при проведенні реформи децентралізації, - зазначив Дмитро Бутрій.

Читайте також:  про зустріч представників Міжнародного республіканського інституту з керівництвом області та очільниками об’єднаних територіальних громад

 На сьогодні в Генічеському районі ще не сформовано жодної об’єднаної територіальної громади.

"Під час спілкування з’ясувалося, що думки жителів громад розділилися. Якщо за перспективним планом експертами було визначено, що на території району є оптимальним створення однієї об’єднаної територіальної громади, до якої увійдуть усі його населені пункти, то мешканці тих з них, що розміщені в курортній зоні на Арабатській Стрілці воліють об’єднатися лише між собою і не бажають бачити в своїй громаді населені пункти степової зони. Натомість «степовики», які забезпечують курортні селища продовольчими продуктами за спільну з ними громаду" - також написав Бутрій на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

 

Читайте також: Арабатська Стрілка – проблема номер один у Херсонобленерго

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину