Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
23.08.2017
304
0

Думки жителів громади Генічеського району розділились

Децентралізаційна суперечка у Генічеському районі: степовики та «курортники»

При проведенні реформи у Генічеському районі необхідно врахувати те, що мова йде про район, що належить до контрольованої прикордонної зони і без перебільшення має велике значення для безпеки держави.

Про це заявив Дмитро  Бутрій, в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації, під  час зустрічі у Генічеському районі у ході робочого візиту на Херсонщину делегації Міжнародного республіканського інституту (МРІ), передає ПІК.

«Ваш район належить до контрольованої прикордонної зони і без перебільшення має велике значення для безпеки держави, тому це потрібно враховувати при проведенні реформи децентралізації, - зазначив Дмитро Бутрій.

Читайте також:  про зустріч представників Міжнародного республіканського інституту з керівництвом області та очільниками об’єднаних територіальних громад

 На сьогодні в Генічеському районі ще не сформовано жодної об’єднаної територіальної громади.

"Під час спілкування з’ясувалося, що думки жителів громад розділилися. Якщо за перспективним планом експертами було визначено, що на території району є оптимальним створення однієї об’єднаної територіальної громади, до якої увійдуть усі його населені пункти, то мешканці тих з них, що розміщені в курортній зоні на Арабатській Стрілці воліють об’єднатися лише між собою і не бажають бачити в своїй громаді населені пункти степової зони. Натомість «степовики», які забезпечують курортні селища продовольчими продуктами за спільну з ними громаду" - також написав Бутрій на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. 

 

Читайте також: Арабатська Стрілка – проблема номер один у Херсонобленерго

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину