Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
15.01.2019
788
1

Детінізація бізнесу та офіційне працевлаштування: які результати дали рейди ДФС на Херсонщині

Детінізація бізнесу та офіційне працевлаштування: які результати дали рейди ДФС на Херсонщині

На Херсонщині за 2018 рік зібрали податків і зборів більше 7 мільярдів гривень. Це майже на 1 мільярд гривень більше, ніж у 2017 році.

Про це під час прес-конференції повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, передає ПІК.

З цих коштів більше 4 мільярдів залишились у місцевих бюджетах.

Збільшення суми зібраних податків пов’язано як і зі збільшенням заробітної плати, так і з легалізацією і детінізацією бізнесу і найманих працівників. В свою чергу це призвело до того, що на Херсонщині збільшилась кількість юридичних та фізичних осіб-підприємців, які офіційно зареєстрували свою діяльність і почали сплачувати податки, а також офіційно працевлаштували своїх працівників. Зокрема, кількість суб’єктів підприємницької діяльності збільшилась на тисячу осіб, а в результаті перевірок було офіційно працевлаштовано понад 2,5 тисячі працівників.

«З осені ми почали активну кампанію по детінізації зайнятості. І якщо у вересні ми проводили широку роз’яснювальну кампанію, то вже з 5 жовтня почали проводити перевірочні заходи. Динаміка така: одразу на 30% працевлаштованих осіб у нас побільшало. Ми їх моніторимо тими повідомленнями, якими роботодавець повідомляє Державній податковій інспекції за день до того, як працевлаштовує особу», – повідомляє Ігор Клим.

Новини по темі

Коментарі

Херсонка, 15.01.2019
В Херсоне тысячи людей работают без оформления, молчат, боятся хоть такую работу потерять, зайдите на любую территорию бывших предприятий,сдаются офисы и помещения в аренду, как правило, все наемные рабочие без оформления. Прогуляйтесь по Перекопской, бюджет наполните на 3 года вперед.

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину