Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
06.11.2018
983
0

Десять автобусних маршрутів у Херсоні не мають перевізників

Десять автобусних маршрутів у Херсоні не мають перевізників

Десять херсонських маршрутів не мають перевізників. Про це сьогодні на засідання виконкому міської ради повідомив заступник начальника управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку Херсонської міської ради - начальника відділу транспорту В’ячеслав Нікітєнков, передає ПІК.

«Десять маршрутів не мають перевізників. Це 1, 15, 18, 25а, 26, 27, 33, 34, 42, 50. Перш за все, через відсутність претендентів на їх обслуговування. Наведу приклад, після багатьох звернень громадян у 2017 році управлінням розірвано договір з перевізником, що обслуговував маршрут 34 – через недотримання графіку руху, невеликою кількістю автобусів на лінії. З того часу тричі управління оголошувало конкурс на визначення перевізників по даному маршруту – не було жодного бажаючого», - відзначив він.

Як відзначили на виконкомі, у місті обслуговується 27 автобусних маршрутів, на які щоденно мають виїздити на лінії 496 автобусів. Станом на серпень 2018 року у середньому на лінії виходить 330 автобусів.

Як раніше передавав ПІК, на виконкомі 6 листопада проголосували за новий тариф проїзду у маршрутках - 6 гривень. Школярі їздитимуть за 3 гривні

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину