Pik
Сьогодні, 12 Грудня 2018
07.10.2017
152
0

Держпродспоживслужба: Інформація щодо виведення низькокалорійної картоплі - некоректна

Держпродспоживслужба: Інформація щодо виведення низькокалорійної картоплі - некоректна

ГУ Держпродспоживслужби заявило, що у ЗМІ розмістили некоректну та недостовірну інформацію щодо факту виведення картоплі сорту «Коломбо», передає ПІК.

В статті одного із ЗМІ зазначається, що херсонський фермер спільно з нідерландськими селекціонерами вивели сорт, який не тільки відрізняється хорошими смаковими якостями, але і має низьку калорійність.

По даному факту Держпродспоживслужба в Херсонській області інформує про наступне.

"27.06.2017 року в с. Чулаківка Голопристанського району на одному з полів ПП “Олександр А. Синенко” був організований “День картопляного поля”. У заході взяли участь представники компанії HZPC, яка займається селекцією та насінництвом картоплі, BAYER Україна, які представляють препарати для захисту рослин, а також виробники добрив, насіння та інші організації, пов’язані з діяльністю аграрного сектору. Метою заходу було розповісти і показати на конкретних прикладах про технології вирощування, захисту і зберігання картоплі в розрізі промислової посадки. Були присутні також і фермери, які займаються безпосередньо вирощуванням картоплі.

Компанією HZPC всім учасникам заходу були представлені нові сорти картоплі, оскільки всі вони спочатку тестуються на полях ПП “Олександр А. Синенко”. Позитивну оцінку як від агрономів, так і селекціонерів, отримала картопля сорту “Коломба”, яка, за словами керівника українського підрозділу “HZPC Holland” ІгоряЧічітко, крім своєї ранньої врожайності може похвалитися і стійкістю до зовнішніх негативних впливів, так і винятковими смаковими якостями", - йдеться у повідомлені

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину