Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
13.01.2020
773
0

Держпродспоживслужба Херсонщини попередила обрахування споживачів при наданні комунальних послуг на 266 тис. грн

Держпродспоживслужба Херсонщини попередила обрахування споживачів при наданні комунальних послуг на 266 тис. грн

Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області протягом 2019 року здійснив 31 захід контролю в частині порушень законодавства про ціни та ціноутворення, в тому числі 14 планових перевірок, 17 – за скаргами споживачів - повідомляє прес-слуба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

13осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Винесено 12 рішень про застосування адміністративно – господарських санкцій.

Накладені штрафи на 268 тис.грн., в тому числі застосовані адміністративно-господарські санкції на 143 тис.грн., накладені штрафи на посадових осіб майже на 4 тис. грн. Видано 9 приписів по здійсненню перерахунків споживачам та повернення їм коштів за комунальні послугина 137 тис.грн. За рік попереджені обрахування споживачів на266 тис. грн. Штрафні санкції, що були накладені на винуватців,добровільно сплачені ними в повному обсязі, здійснені перерахунки,кошти повернуті споживачам.

За результатами розгляду звернень громадян щодо порушення законодавства про ціни та ціноутворення сектор контролю за регульованими цінами надав 36 письмових роз’яснень. В більшості скарг громадяни висловлюють незадоволення формуванням тарифів на житлово – комунальні послуги (водопостачання та водовідведення, теплопостачання, поводження з побутовими відходами), а такожна якість послуг перевезення пасажирів тролейбусом та маршрутними таксі, та завищенням цін на ліки у аптечних закладах області. Для розгляду цих скарг були проведені позапланові перевірки.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину