Pik
Сьогодні, 13 Июля 2020
23.12.2014
185
0

Держприкордонслужба вживає усіх можливих заходів для зменшення черг до Криму

Держприкордонслужба вживає усіх можливих заходів для зменшення черг до Криму

Незважаючи на те, що порівняно з п'ятницею дещо знизилася кількість автомобілів у пунктах контролю через адмінмежу до АР Крим, ситуація все ще залишається напруженою. Про це передає "ПІК" з посиланням на офіційний сайт Держприкордонслужби. 
Сьогодні вранці кількість вантажівок, що прямують на півострів через основні пункти контролю «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» склала близько 400 автомобілів на кожному.
Як вже повідомляла Держприкордонслужба, окрім новорічних свят причиною скупчення автотранспорту є те, що, нібито, з 1 січня російська сторона планує запровадити декларування усіх без винятку товарів, які прямують з материкової України.
Враховуючи складну ситуацію, Державна прикордонна служба України робить усе можливе, щоб пришвидшити процедуру оформлення автомобілів. Зокрема, збільшено кількість прикордонних нарядів та додаткових робочих місць для оформлення автотранспорту.
З метою мінімізації можливостей для зловживань персоналу у пунктах контролю на адмінмежі з АР Крим з'являться спеціальні робочі місця, де уповноважені посадові особи прийматимуть скарги на дії прикордонників та відразу на них реагуватимуть. Також Державна прикордонна служба нагадує усім громадянам, які слідують до Криму, що в Адміністрації Держприкордонслужби цілодобово діє багатоканальний телефон «гарячої лінії» (044) 527-63-63.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину