Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
08.09.2017
896
0

Процедура голосування по КП «Арабатська стрілка» порушена

Деркач та Рищук відкликають помилково надані голоси за директора "Арабатки"

Порушення процедури переголосування під час розгляду питання про затвердження на посаду директора КП «Арабатська стрілка» Георгія Безручко, яке допустив голова Херсонської облради Владислав Мангер, вже має певні наслідки, передає ПІК.

Читайте також: Мангер протягнув людину Немітуллаєва на керівництво КП

Наразі депутати Євген Рищук та Віктор Деркач заявили, що помилково під час другого голосування віддали свої голоси за Безручка, бо не зрозуміли, що мова йде про питання його затвердження. Вони відкликають свої голоси, про що складуть відповідні заяви. Про це депутати повідомили під час сесії облради 8 вересня.

Читайте також: Людину сепаратиста Немітуллаєва хочуть зробити директором КП  

Нагадаємо, Мангер перший раз поставив питання про затвердження результатів конкурсу на керівника КП «Арабатська стрілка». Питання не пройшло: «за» 32 голоси при необхідному мінімумі у 33 голоси.

Відразу після цього голова облради  спитав депутатів, чи всі встигли проголосувати, чи ніхто не помилився? Депутат Василь Борисов повідомив про те, що він помилково не голосував. Замість того, щоб поставити питання про доцільність повторного голосування на розгляд депутатів, Мангер просто оголосив голосування знову.

Читайте також: людина сепаратиста Немітуллаєва перемогла у конкурсі на директора КП

З другої спроби питання набрало вже 36 голосів, тобто рішення прийняте. 4 голоси надали:  Рищук та Деркач, які, як вказано вище, відкликають свої голоси, ще додатково проголосували Василь Борисов та Сергій Дяков.

Цікаво, що пан Дяков є членом конкурсної комісії, яка розглядала кандидатів на посаду керівника КП. Під час голосування на комісії по кандидатурі Безручка, він його не підтримав. За дві доби він, виявляється, змінив свою думку.

Отже, навіть за мінусом двох голосів, які будуть відкликані, пан Безручко, який є радником Мангера та довіреною особою сепаратиста Немітуллаєва у Генічеському районі, стає директором КП «Арабатська стрілка».

Результати першого голосування: 

Результати другого голосування:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину