Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
22.03.2017
422
0

Депутаты Суворовской райрады поддержали запрос по поводу АЗС

На сессии Суворовской райрады депутаты поддержали депутатский запрос Романа Ставроста к городскому голове Херсона по поводу обращении в суд с иском об освобождении самовольно занятого земельного участка (территория КП "Херсонкоммунтранссервис") от автозаправочной станции контейнерного типа и будки для сбора средств.
Об этом Роман Ставрост написал на своей страничке в соцсети Фейсбук, передает ПИК.
«Більшість депутатів підтримали мій депутатський запит до міського голови про звернення до суду з позовом про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки (територія КП "Херсонкомунтранссервіс") від автозаправної станції контейнерного типу і будки для збирання коштів.
Ця АЗС є знаряддям злочину, щодо якого ще з травня 2016 року розслідується кримінальне провадження номер 12016230230000604 за фактом незаконного збуту виготовлених підакцизних товарів, реалізації паливно-мастильних матеріалів низької якості, які виготовляються шляхом змішування компонентів (дистилят газового конденсату, фракція ізепентану та КМП) та інших присадок і фракцій із заводським бензином і дизельним пальним. Ця суміш реалізується кінцевим споживачам без сплати податків.
На час розслідування кримінального провадження вилучене майно для його збереження було опломбовано слідчим контрольними талонами.
Кожного дня власники АЗС зривають контрольні талони слідчого і продовжують вчиняти злочини. Працівники КП "Херсонкомунтранссервіс" кожного дня викликають поліцію, але останні крім накладення нового контрольного талону жодних заходів для припинення злочинів не вживають.
Громадськість вимагає знести ці об'єкти законним шляхом, тобто по рішенню суду. Позивачем з даного питання може бути лише власник землі, тобто, Херсонська міська рада.
Суворовська районна рада вимагає від міського голови найскоріше вжити заходів реагування для знесення незаконно розміщеної АЗС!»
, - написал депутат.

запрос по поводу АЗС поддержали депутаты Суворовской райрады

запрос по поводу АЗС поддержали депутаты Суворовской райрады

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину