Pik
Сьогодні, 21 серпень 2019
15.02.2019
751
0

Депутату районної у Херсоні ради обрали запобіжний захід

Депутату районної у Херсоні ради обрали запобіжний захід

Депутату Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександру Власову, який є обвинуваченим у трьох кримінальних провадженнях, суд обрав запобіжний захід – особисте зобов’язання, передає ПІК.

Після трьохгодинної перерви, яку сьогодні оголосили у суді після вручення обвинуваченому Олександру Власову та його захисту клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, засідання продовжилось.

Захист обвинуваченого заперечував проти обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, аргументуючи свою позицію тим, що Власов не порушував умови запобіжного заходу, який було обрано раніше, а також необхідністю працювати, щоб утримувати родину.

Прокурор наголосив на тому, що лише завдяки наявності запобіжного заходу у обвинуваченого можливо забезпечити його належну поведінку, адже Власов має три кримінальні провадження у суді. Також він може намагатись вплинути на свідків і потерпілу, які ще не були допитані у суді.

Суд виніс рішення – застосувати у відношенні Власова особисте зобов’язання – він має здати закордонний паспорт, не покидати межі Херсона, не спілкуватися зі свідками та потерпілими. Запобіжний захід обрано на 2 місяці.

Нагадаємо, у серпні минулого роки стався напад на керівника «Правого сектора» Херсонської області Наталю Вотеічкіну у офісі «Самооборони». Справу кваліфікують як розбій, обвинуваченими у нападі є Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон. Власов перебував під цілодобовим домашнім арештом до 30 жовтня 2018 року.

Читайте також: Нещодавно знов стався напад на офіс «Самооборони.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину