Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
15.02.2019
1201
0

Депутату районної у Херсоні ради обрали запобіжний захід

Депутату районної у Херсоні ради обрали запобіжний захід

Депутату Дніпровської районної у Херсоні ради від «Опозиційного блоку» Олександру Власову, який є обвинуваченим у трьох кримінальних провадженнях, суд обрав запобіжний захід – особисте зобов’язання, передає ПІК.

Після трьохгодинної перерви, яку сьогодні оголосили у суді після вручення обвинуваченому Олександру Власову та його захисту клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, засідання продовжилось.

Захист обвинуваченого заперечував проти обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту, аргументуючи свою позицію тим, що Власов не порушував умови запобіжного заходу, який було обрано раніше, а також необхідністю працювати, щоб утримувати родину.

Прокурор наголосив на тому, що лише завдяки наявності запобіжного заходу у обвинуваченого можливо забезпечити його належну поведінку, адже Власов має три кримінальні провадження у суді. Також він може намагатись вплинути на свідків і потерпілу, які ще не були допитані у суді.

Суд виніс рішення – застосувати у відношенні Власова особисте зобов’язання – він має здати закордонний паспорт, не покидати межі Херсона, не спілкуватися зі свідками та потерпілими. Запобіжний захід обрано на 2 місяці.

Нагадаємо, у серпні минулого роки стався напад на керівника «Правого сектора» Херсонської області Наталю Вотеічкіну у офісі «Самооборони». Справу кваліфікують як розбій, обвинуваченими у нападі є Олександр Власов та його дружина Лілія Якубсон. Власов перебував під цілодобовим домашнім арештом до 30 жовтня 2018 року.

Читайте також: Нещодавно знов стався напад на офіс «Самооборони.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину