Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
18.09.2018
710
0

Депутату Дніпровської райради Власову суд змінив запобіжний захід

Депутату Дніпровської райради Власову суд змінив запобіжний захід

Депутату Дніпровської у Херсоні райради від опоблоку Олександру Власову, який є підозрюваним у справі нападу на офіс Херсонської Самооборони,  Апеляційний суд Херсонської області змінив запобіжний захід, передає кореспондент ПІК.

Нагадаємо, 3 вересня міський суд обрав Власову запобіжний захід - домашній арешт з 21 години до 7 ранку, він також мав носити електронний браслет. Прокуратура вимагала тримання під вартою, тому подала апеляцію на рішення міського суду.

Тепер Олександру Власову змінили цей запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт з електронними засобом контролю ( до 30 жовтня 2018 року). Ухвала оскарженню не підлягає. У разі порушення Власовим рішення суду, запобіжний захід буде змінено на більш жорсткий.

У суді також надали слово потерпілій стороні. Наталя Вотеічкіна зазначила, що боїться за своє життя та за безпеку своєї родини, якщо Власов буде на свободі, адже їй неодноразово надходили погрози.

Прокурор також наголосив що в тому, що Власов є підозрюваним у трьох кримінальних справах, тому обрання більш жорсткого запобіжного заходу убезпечить його від скоєння нових правопорушень

Адвокат Власова зазначила, що вони не наполягали на перегляді запобіжного заходу. Також усі аргументи прокурора про необхідність взяти Власова під арешт є надуманими на думку адвоката. Власов у всьому погоджувався зі своїми захисниками.

Нагадаємо, сьогодні о 13 годині апеляційний суд також визначатиметься з запобіжним заходом  по  дружині депутата-  Лілії Якубсон

Як раніше передавав ПІК, правоохоронці могли запобігти нападу на Самооборону та побиттю активістів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину