Pik
Сьогодні, 19 Квітня 2019
27.03.2019
679
0

Депутатська комісія пропонує вилучити у «Нової лінії» частину землі під стадіон

Депутатська комісія пропонує вилучити у «Нової лінії» частину землі під стадіон

27 березня відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії Херсонської міської ради з питань містобудування, архітектури, комунальної власності та регулювання земельних відносин. У порядку денному знову питання про подовження договору оренди земельної ділянки для потреб гіпермаркету “Нова лінія”, передає ПІК.

Нагадаємо, 20 березня депутати вже розглядали це питання, рекомендували власникам торгового центру врахувати побажання мешканців щодо благоустрою та будівництва спортивного майданчика поряд з “Новою лінією”. Справа в тому, що гіпермаркет саме й було збудовано на місці стадіону у 2010 році.

На засіданні комісії 27 березня було озвучено, що власники “Нової лінії” відмовляються співпрацювати з містом та брати на себе додаткове навантаження.

Тож депутати розглянули можливість вилучення частини земельної ділянки, яку займає торговий центр, під будівництво стадіону.

Вони запросили інформацію щодо землі, яка знаходиться навколо “Нової лінії”, а також попросили фахівців надати пропозиції щодо можливого розміщення спортивного об’єкту.

Визначатись депутати вирішили на наступному засіданні комісії.

Скоріш за все, керівництво «Нової лінії» вирішило піти ва-банк. Оскільки гіпермаркет «Нова лінія», який сплачує податки та виконує умови договору оренди, ніхто закрити не зможе, то земельне питання буде вирішуватися у суді.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину